Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Аксаково] за 1 дете, начална дата 19.08.2019 - #90

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Аксаково] за 1 дете, начална дата 19.08.2019 - #90

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Аксаково ]
  • Удобен градски транспорт: 409,121
  • Публикувана: 29.07.2019
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 1,7
  • Начална дата: 19.08.2019
  • Заплащане на час ( в лв. ): 5

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   живеем в гр. Аксаково. Бавачката ще ми помага в грижите за близнаците, които очакваме
Шофьорска книжка
Опит като Педагог
Енергичен
Опит с новородени
Общителен

Задължения на бавачката

Къпане
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Хранене
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим
Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт
Разходки

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Дългосрочно
  • Продължителност:   40 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.

Съгласявам се
Виж още