Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Витоша] за 2 деца, начална дата 01.12.2020 - #817

Търси се Детегледачка за гр. София [Витоша] за 2 деца, начална дата 01.12.2020 - #817

Кандидатствай
За да кандидатствате по обявата трябва да си Регистрирате нов профил в нашата платформа и да попълните вашият профил на Детегледачка.

Или ако вече имате да влезете във Вашият акаунт и кандидатствате

Работни условия

  • Град: София [ Витоша ]
  • Публикувана: 07.10.2020
  • Брой деца: 2
  • Възраст на децата: на 2г и 5г
  • Начална дата: 01.12.2020
  • Заплащане на час ( в лв. ): 10
Трудов договор
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
Шофьорска книжка
Енергичен
Собствена кола
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Владеене на английски език.
Къпане
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Готвене за детето
Хранене
Помощ с домашните
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим
Приспиване на детето
Разходки

Допълнително описание в свободен текст

  • Търсим детегледач/ка за кв.Витоша. За две момиченца на 2 и 5 години, децата са напълно здрави и без алергии. Голямото момиче посещава детска градина, но когато е болно детегледачът/ката ще има ангажимент и към него. Работният график е от понеделник до петък от 9:00 часа. до 18:00 часа. В дома на семейството има постоянно видеонаблюдение.\r\n\r\nИзисквания:\r\n търпелива, грижовна личност, с подход към децата;\r\n шофьорска книжка (активен шофьор);\r\n владеене на английски език е задължително;\r\n \r\nЗадълженията на детегледач/ката включват;\r\n с умение да може да приготви закуска, обяд или вечеря при необходимост.\r\n възможност за оставане през уикенда, ако има нужда(при предварителна договорка и допълнително заплащане)\r\n активни и образователни занимания с децата, съответстващи на възрастта им;\r\n\r\nСемейството предлага :\r\n чисто месечно възнаграждение в размер на 1700 лв.\r\n карта за градски транспорт;\r\n

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Дългосрочно
  • Продължителност:   45 часа (На седмица)
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.