Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 09.06.2019 - #75

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 09.06.2019 - #75

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Център ]
  • Публикувана: 29.05.2019
  • Брой деца: 2
  • Възраст на децата: 6, 9
  • Начална дата: 09.06.2019
  • Заплащане на час ( в лв. ): 3
Имаме домашен любимец

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Може и без опит
  • Възраст на бавачката:   Възрастна и опитна
Непушач
Енергичен

Задължения на бавачката

Приспиване на детето
Хранене
Разходки
Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Готвене за детето
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Еднократно
  • Продължителност:   3 часа (Общо)
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.

Съгласявам се
Виж още