Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Манастирски Ливади] за 2 деца, начална дата 21.05.2022 - #2433

Търси се Детегледачка за гр. София [Манастирски Ливади] за 2 деца, начална дата 21.05.2022 - #2433

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Манастирски Ливади ]
  • Публикувана: 20.05.2022
  • Деца (2) :
    Момиче на 9 години
    Момче на 5 години и 4 месеца
  • Начална дата: 21.05.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Млада и енергична
Непушач
Шофьорска книжка
Собствена кола

Задължения на бавачката

Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт

  • Търсим дама, която да гледа почасово две деца, на 3 и 7 години. Задължително е да е активен шофьор с личен автомобил. Ангажиментът е за няколко дни в седмицата за по няколко часа, по някой път ще е и вечер, да можем да излезем. Да може да остане и за през нощта, ако се наложи, да може да пътува с нас на почивки.
    Става въпрос за кв. Манастирски ливади, ангажиментът е дългосрочен, с месечно възнаграждение.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   На повикване
  • Продължителност:   20 часа (Общо)
  • Работен график:   Няма зададен