Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Гръцки квартал] за 2 деца, начална дата 14.06.2022 - #2404

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Гръцки квартал] за 2 деца, начална дата 14.06.2022 - #2404

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Гръцки квартал ]
  • Публикувана: 14.05.2022
  • Деца (2) :
    на 2 години и 1 месеца
  • Начална дата: 14.06.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
Непушач

Задължения на бавачката

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   40 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед