Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Лозенец] за 2 деца, начална дата 19.05.2022 - #2384

Търси се Детегледачка за гр. София [Лозенец] за 2 деца, начална дата 19.05.2022 - #2384

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Лозенец ]
  • Удобен градски транспорт: метро, автобус 94 и 102
  • Публикувана: 10.05.2022
  • Деца (2) :
    на 4 години и 11 месеца
  • Начална дата: 19.05.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Допълнителни изисквания?:   Търся дегледачка за близнаци на 3 години. Tърся отговорен, търпелив, спокоен, енегричен и възпитан човек. Възможност за взимане от ясла, разходка/игри и хранене.
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Взимане от ясла, разходнки, водене и взимане от плуване, игри, хранене.
Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт

  • Търся:
    - отговорен, търпелив, спокоен, енегричен и възпитан човек
    - възможност за взимане от ясла, разходка/игри и хранене (няма ангажимент за готвене)
    - държим на позитивната комуникация с детето (без каране и пошляпване)
    - педагогически опит или образование в ранно детско развитие или психология са предимство
    - владеене на английски език е предимство (децата учат да пиша букви и цифри и понякога казват някои думи на английски, пеят песнички на английски и имаме желание да научат езика възможно най-рано)
    - възможност за започване веднага ще е предимство

    Ангажимент:
    - основно от 17:30 до 20 ч. в делнични дни когато са на ясла
    - ако децата не са на ясла полудневен ангажимент от 15:30/16:30 до 19:30 в зависимост от възможността
    - при предварителна уговорка събота/неделя за по 2-3 часа
    - подкрепа на развитието, самостоятелността, правилния говор, поддържане на детската хигиена
    - ангажимента е за следващия месец (съпругът ми ще пътува) и ако се харесаме с опция за продължаване

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   10 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед