Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Слатина] за 2 деца, начална дата 31.05.2022 - #2355

Търси се Детегледачка за гр. София [Слатина] за 2 деца, начална дата 31.05.2022 - #2355

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Слатина ]
  • Публикувана: 03.05.2022
  • Деца (2) :
    Момче на 7 години и 2 месеца
    Момче на 10 години и 4 месеца
  • Начална дата: 31.05.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   Здравейте дами!Много държа на организираността и коректността на кандидтката - това е важно качество за графика, който трябва да поддържате.Желая отношенията ни да бъдат целогодишни, но при наличие на взаимен интерес и желание.
Опит като Педагог
Шофьорска книжка
Собствена кола
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   16ч-взимате Ади от тренировки (Герена) и се прибирате до Слатина (8-10мин с кола)16.50ч-правите разходка до детската градина и взимате другото дете в 17.10ч. Следва 10-15-минутна разходка с двамата.От 17.30 до 18.30ч хранене и игра с едното дете.
Разходки
Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт
Взимане на храна от детска кухня
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Предлагам дългосрочна заетост; имам възможност да реагирам и да се преорганизирам за даден ден (с предварителна уговорка) при лични, празнични ангажименти на кандидтката (примерно да сменим работния ден с друг) като съумеем да запазим седмичната часова заетост (9ч през летния период и 12ч през учебния - от 15.09 до 31.05) и възнаграждението (заетост+транспортни разходи). Предлагам пробен летен период-120лв/седмица и през учебния период - 150лв/седмица+възможност за здравно осигуряване

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   9 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.