Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Колхозен Пазар] за 1 дете, начална дата 16.09.2019 - #198

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Колхозен Пазар] за 1 дете, начална дата 16.09.2019 - #198

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Колхозен Пазар ]
  • Публикувана: 02.09.2019
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 1,2
  • Начална дата: 16.09.2019
  • Заплащане на час ( в лв. ): 5лв/час

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Млада и енергична
Непушач
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

Смяна на пелени
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Разходки
Взимане на храна от детска кухня
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Абонаментно
  • Продължителност:   35 часа (На седмица)
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.

Съгласявам се
Виж още