Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Център] за 1 дете, начална дата 04.01.2022 - #1755

Търси се Детегледачка за гр. София [Център] за 1 дете, начална дата 04.01.2022 - #1755

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Център ]
  • Публикувана: 22.10.2021
  • Деца (1) :
    6 месечни близнаци
  • Начална дата: 04.01.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): 15,5
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   Владеенето на добър английски или немски език е задължително. Препоръки от предишни семейства са препоръчителни.
Опит с новородени
Общителен

Задължения на бавачката

Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Стерилизиране на посуда
Готвене за детето

  • Наше чуждестранно семейство от Австрия (Виена) си търсят детегледачка за техните близнаци момче и момиче на 6 месеца. Таткото е регионален мениджър за България и работата му е свързана с чести пътувания до град Пловдив, ако детегледачката е същият град ще може често да се прибира при семейството си. Децата са напълно здрави без алергии. Търсим човек, който да стане част от семейството за определен период от време и на който могат да оставят без притеснения децата си. Те са много гъвкави в рамките на възможното и искат дамата да се чувства комфортно с тях. Условията са изключително добри.
    Семейството предлага :
    възнаграждение в размер от 3300 лева или 1650 евро;
    пет дневна работна седмица;
    поемане на всички транспортни и битови разходи;
    платен годишен отпуск;
    коректно отношение към служителят;
    Медицинска застраховка за Австрия;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   50 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед