Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 01.10.2021 - #1632

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 01.10.2021 - #1632

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Център ]
  • Удобен градски транспорт: Има много в центъра е
  • Публикувана: 15.09.2021
  • Деца (2) :
    на 3 години
    на 3 години
  • Начална дата: 01.10.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 5,5

Изисквания към бавачката

Опит с новородени
Общителен

Задължения на бавачката

Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Стерилизиране на посуда
Готвене за детето

  • Семейство от центъра на град Варна си търсят детегледачка за близнаци момченца на 5 месеца в помощ на майката. Семейството живеят до община Варна на комуникативно място. Децата са напълно здрави и без алергии.
    Семейството предлага :
    чисто месечно възнаграждение в размер на 1000 лв.
    карта за градски транспорт;
    допълнително заплащане в размер на 10лв/час. при извънредна ангажираност;
    осигурена храна за бавачката;
    платени почивни дни на Великден и Коледа;
    годишна отпуска по договаряна със семейството;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   45 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед