Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Център] за 2 деца, начална дата 27.09.2021 - #1593

Търси се Детегледачка за гр. София [Център] за 2 деца, начална дата 27.09.2021 - #1593

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Център ]
  • Публикувана: 03.09.2021
  • Деца (2) :
    на 3 години и 7 месеца
    на 5 години и 7 месеца
  • Начална дата: 27.09.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 2600 лева месечно

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   Семейството от януари 2022 година до май 2022 ще живеят в Италия, детегледачката трябва да има възможност да пътува с тях. Като за великденските празници ще я пуснат да се прибере до България.
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

Приспиване на детето
Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Пране на детето
Гладене на бебешки дрехи
Разходки
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Готвене за детето
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Наше семейство с две деца на 1 и 3 години си търсят детегледачка с настаняване за село Еленово област Нова Загора- Сливен. Майката очаква през месец март 2022 трето дете момиченце за което ще се грижи самостоятелно. По - голямото момче посещава детска градина. Бащата в семейството е италианец, който има собствен бизнес с вина тук в България. Семейството живее в прекрасна къща - имение( винарна) и детегледачката ще е настанена в отделна стая със собствена wc. Условията на труд ще са свързани и с пътувания в Италия , където семейството почиват от време на време.

    Семейството предлага :
    чисто месечно възнаграждение в размер на 2600 лв.
    поемане на всички битови и транспортни разходи;
    платени почивни дни на Великден и Коледа + платена отпуска 20 дни;
    коректно отношение към служителя с много благоприятни условия на труд;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   60 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.