Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Симеоново] за 1 дете, начална дата 01.10.2021 - #1510

Търси се Детегледачка за гр. София [Симеоново] за 1 дете, начална дата 01.10.2021 - #1510

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Симеоново ]
  • Удобен градски транспорт: Автобус N111
  • Публикувана: 04.08.2021
  • Деца (1) :
    на 3 години и 4 месеца
  • Начална дата: 01.10.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 9 - 10
Трудов договор
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Допълнителни изисквания?:   Семейството желае детегледачката да бъде ваксинирана за Ковид 19 , или да има желание до края на годината да се ваксинира , ако работата в семейството и харесва. Английски език е задължителен на добро ниво.
Шофьорска книжка
Общителен

Задължения на бавачката

Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Пране на детето
Стерилизиране на посуда

  • Търсим детегледач/ка за Резиденшъл парк (Симеоново) за едно момченце на 9 месеца. Дневният режим на детето; храни се на 3 часа с адаптирано мляко и вече е захранено с обща кухня. Спи по няколко часа сутринта и по няколко след обяд, напълно здраво и без алергии. Семейството са чужденци и за това търсим детегледачът/ка която да владее английски език. Няма изискване за домакински задължения.
    Семейството предлага :
    Чисто месечно възнаграждение в размер на 1600 лв;
    Поемане на транспортни разходи 50 лева за карта градски транспорт-гориво;
    Трудов договор за сметка на семейството;
    Платена годишна отпуска;
    Дългосрочен ангажимент;
    Коректно отношение към служителя.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   40 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед