Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Дървеница] за 1 дете, начална дата 30.08.2021 - #1507

Търси се Детегледачка за гр. София [Дървеница] за 1 дете, начална дата 30.08.2021 - #1507

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Дървеница ]
  • Удобен градски транспорт: Метро; автобуси 413 и 280
  • Публикувана: 03.08.2021
  • Деца (1) :
    на 3 години и 8 месеца
  • Начална дата: 30.08.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 8

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Възрастна и опитна
  • Допълнителни изисквания?:   Документ за прекаран Ковид- 19 или антитела, кандидатът да няма против семейството да направи за своя сметка антигенен тест.
Общителен

Задължения на бавачката

Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Стерилизиране на посуда
Разходки
Взимане на храна от детска кухня

  • За едно детеТърсим детегледач/ка едно дете(момченце), което през началото на месец септември ще навърши една година. Детето е напълно здраво и без алергии. Работният график е от понеделник до петък от 10:00 часа до 18:00 часа. Майката очаква второ дете след 4 месеца. Тогава заплащането на детегледачката ще бъде предоговорено и адекватно. Майката работи от къщи в отделена стая за работа и няма да пречи на бавачката да изпълнява своите задължения. В дома има видеонаблюдение. Семейството често пътува, но детегледачката тогава ще можа да ползва почивни платени дни, тя не пътува с тях. Коледа и Великден са почивни платени дни.
    Семейството предлага :
    възнаграждение в размер от 1300 до 1600 лева месечно + 50 лева за карта за градски транспорт;
    допълнително заплащане в размер на 10лв/час. при извънредна ангажираност;
    платен годишен отпуск;
    коректно отношение към служителя;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   40 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед