Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Левски] за 2 деца, начална дата 11.08.2021 - #1506

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Левски] за 2 деца, начална дата 11.08.2021 - #1506

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Левски ]
  • Удобен градски транспорт: 13, 7, 209
  • Публикувана: 03.08.2021
  • Деца (2) :
    на 3 години и 8 месеца
  • Начална дата: 11.08.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Възрастна и опитна
  • Допълнителни изисквания?:   Искаме да изпробваме някой, който да наемем дългосрочно.
Опит като Педагог
Сертификат за първа помощ
Общителен

Задължения на бавачката

Хранене
Домакински задължения

  • Децата са близнаци на година и 4 месеца. Бихме искали да изпробваме детегледачка, с идеята да продължим да работим заедно дългосрочно.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   2 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед