Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Левски] за 1 дете, начална дата 02.09.2019 - #149

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Левски] за 1 дете, начална дата 02.09.2019 - #149

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Левски ]
  • Публикувана: 09.08.2019
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 1
  • Начална дата: 02.09.2019
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне
Трудов договор

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
Непушач

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Бебенце на 11 месеца.
Приспиване на детето
Смяна на пелени
Хранене
Пране на детето
Разходки
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Абонаментно
  • Продължителност:   32 часа (На седмица)
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.

Съгласявам се
Виж още