Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Борово] за 1 дете, начална дата 09.08.2021 - #1470

Търси се Детегледачка за гр. София [Борово] за 1 дете, начална дата 09.08.2021 - #1470

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Борово ]
  • Удобен градски транспорт: Трамвай 7, автобус 204
  • Публикувана: 21.07.2021
  • Деца (1) :
    2 г
  • Начална дата: 09.08.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Млада и енергична
  • Допълнителни изисквания?:   Енергична, търпелива, възпитана, правилно говореща, склонна към леки домашни задължения Като пускане на миялна машина или простиране и събиране на пране (докато детето спи).
Опит като Педагог
Сертификат за първа помощ
Общителен

Задължения на бавачката

Хранене
Пране на детето
Разходки
Домакински задължения
Готвене за детето

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   20 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед