Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Овча Купел 1] за 1 дете, начална дата 26.08.2019 - #141

Търси се Детегледачка за гр. София [Овча Купел 1] за 1 дете, начална дата 26.08.2019 - #141

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Овча Купел 1 ]
  • Удобен градски транспорт: 73,102,11,60,111(скоро и метро)
  • Публикувана: 07.08.2019
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 9 месеца
  • Начална дата: 26.08.2019
  • Заплащане на час ( в лв. ): 7-10

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Възрастна и опитна
  • Допълнителни изисквания?:   С предимство ще са кандидати запознати с метода Монтесори,познания за оказване на първа помощ,не пушачи.Съобразяващи се с графика на детето,не повишаващи тон,с подход към детето
Опит като Педагог
Опит с новородени
Непушач
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Посочените задължения подлежат на коментар и договорка,това определя и заплащането.Под готвене на дете се има впредвид приготвяне на закуска и следобедна закуска.
Почистване на детската стая
Приспиване на детето
Смяна на пелени
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Стерилизиране на посуда
Разходки
Домакински задължения
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Готвене за детето
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Абонаментно
  • Продължителност:   30 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.