Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Манастирски Ливади] за 1 дете, начална дата 28.05.2021 - #1230

Търси се Детегледачка за гр. София [Манастирски Ливади] за 1 дете, начална дата 28.05.2021 - #1230

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Манастирски Ливади ]
  • Удобен градски транспорт: тролей 2
  • Публикувана: 03.05.2021
  • Деца (1) :
    на 3 години и 3 месеца
  • Начална дата: 28.05.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 10
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
Опит с новородени
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

Приспиване на детето
Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Пране на детето
Гладене на бебешки дрехи
Стерилизиране на посуда
Разходки
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Търсим детегледач/ка непосредствено до спирка на градски транспорт. За бебче, момче на 4 месеца, напълно здраво и спокойно. Работният график е от понеделник до петък по пет часа на ден от 11:00 до 16:00 часа. Допълнителните работни часове при нужда и предварителна договорка с детегледачката ще се заплатят отделно по 10 лв. на час.

    Изисквания:
    свежа и търпелива детегледач/ка ;
    търпелива, грижовна личност, с подход към децата;

    Семейството предлага :
    чисто дневно възнаграждение в размер на 50 лв. за пет часа на ден;
    великденски и коледни празници се считат за почивни и платени дни;
    годишна платена отпуска;

    За дома и семейството:
    Млади и възпитани родители ; В отношението си към детето са умерени и либерали. Приемат мнение и предложения по отношение на възпитанието му, обичат да разговарят, защото вярват, че така винаги има решение с което всички да се чувстваме добре. Семейството е прекарало COVID-19 но въпреки това продължават да спазват всички необходими мерки.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   25 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.