Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Бъкстон] за 1 дете, начална дата 30.04.2021 - #1192

Търси се Детегледачка за гр. София [Бъкстон] за 1 дете, начална дата 30.04.2021 - #1192

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Бъкстон ]
  • Удобен градски транспорт: да
  • Публикувана: 15.04.2021
  • Деца (1) :
    1 година и 10 месеца
  • Начална дата: 30.04.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): 9
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Млада и енергична
Непушач
Шофьорска книжка
Общителен

Задължения на бавачката

Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Гладене на бебешки дрехи

  • За едно момиченце на 1 година и 10 месеца напълно здраво и без алергии. Семейството има и по-голямото момиче на 6 и половина години, което посещава детска градина. Работният график е на 6 часа е от понеделник до петък от 10:00 часа до 16:00 часа. Графика може да е променен и работният ден да започва от 9 часа сутрин до 15 часа. В дома на семейството има домашен любимец куче Йорки(това е порода с човешки косъм и не оставя косми ) малко и много дружелюбно. Семейството живеят в къща с двор, имат дворно куче и коте. Семейството предлага :чисто месечно възнаграждение в размер на 1000 лв. за 6 часов работен ден + карта за градски транспорт. Всяко оставане извън работно време се заплаща допълнително по 10 лева на час. Семейството може да предостави служебен автомобил ако се налага.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   30 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед