Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Изгрев] за 1 дете, начална дата 01.06.2021 - #1191

Търси се Детегледачка за гр. София [Изгрев] за 1 дете, начална дата 01.06.2021 - #1191

Кандидатствай
За да кандидатствате по обявата трябва да си Регистрирате нов профил в нашата платформа и да попълните вашият профил на Детегледачка.

Или ако вече имате да влезете във Вашият акаунт и кандидатствате

Работни условия

  • Град: София [ Изгрев ]
  • Публикувана: 15.04.2021
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 1 години
  • Начална дата: 01.06.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

Къпане
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Почистване на детската стая
Готвене за детето
Смяна на пелени
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Пране на детето
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим
Приспиване на детето
Разходки

Допълнително описание в свободен текст

  • Търсим детегледач/ка за чужбина за едно момиче на 1 година, детето е напълно здраво и без алергии. Работният график на детегледач/кaта ще бъде на шестдневна работна седмица. Дневният режим на детето е: сутрин 6:30 ставане от сън, следва закуска и занимателни игри според възрастта до 9:30 и отново сън. Преди обяд може разходка и 13:00 часа да обядва. След това спи следобедно от 14:30 до 16:00 часа. Следва отново лека закуска плод и игри до вечеря - мляко в 20:00часа. Семейството има жилища в Дубай и Англия, но живеят само за един два месеца от годината в Англия в повечето време са в Дубай. Лятото 4 месеца от юли до края на октомври семейството има къща в Гърция и бавачката ще е с тях.
    Семейството предлага :
    начално чисто месечно възнаграждение в размер на 2600 лв;
    поемане на разходите по настаняване на служителя, както и транспортни разходи за
    пътувания;
    един месец платена годишна отпуска;
    дългосрочен ангажимент;
    коректно отношение от семейството;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Дългосрочно
  • Продължителност:   90 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.