Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Изгрев] за 1 дете, начална дата 01.06.2021 - #1191

Търси се Детегледачка за гр. София [Изгрев] за 1 дете, начална дата 01.06.2021 - #1191

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Изгрев ]
  • Публикувана: 15.04.2021
  • Деца (1) :
    на 4 години
  • Начална дата: 01.06.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

Общителен

Задължения на бавачката

Почистване на детската стая
Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Пране на детето
Гладене на бебешки дрехи
Готвене за детето

  • Търсим детегледач/ка за чужбина за едно момиче на 1 година, детето е напълно здраво и без алергии. Работният график на детегледач/кaта ще бъде на шестдневна работна седмица. Дневният режим на детето е: сутрин 6:30 ставане от сън, следва закуска и занимателни игри според възрастта до 9:30 и отново сън. Преди обяд може разходка и 13:00 часа да обядва. След това спи следобедно от 14:30 до 16:00 часа. Следва отново лека закуска плод и игри до вечеря - мляко в 20:00часа. Семейството има жилища в Дубай и Англия, но живеят само за един два месеца от годината в Англия в повечето време са в Дубай. Лятото 4 месеца от юли до края на октомври семейството има къща в Гърция и бавачката ще е с тях.
    Семейството предлага :
    начално чисто месечно възнаграждение в размер на 2600 лв;
    поемане на разходите по настаняване на служителя, както и транспортни разходи за
    пътувания;
    един месец платена годишна отпуска;
    дългосрочен ангажимент;
    коректно отношение от семейството;

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   90 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед