Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Симеоново] за 1 дете, начална дата 08.03.2021 - #1075

Търси се Детегледачка за гр. София [Симеоново] за 1 дете, начална дата 08.03.2021 - #1075

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Симеоново ]
  • Удобен градски транспорт: 123
  • Публикувана: 25.02.2021
  • Деца (1) :
    1.6
  • Начална дата: 08.03.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   Познаване на метода Монтесори, спокойна и със самообладание, с педагогически подход
Опит като Педагог
Непушач
Шофьорска книжка
Собствена кола
Сертификат за първа помощ
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

Почистване на детската стая
Приспиване на детето
Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Пране на детето
Разходки
Домакински задължения
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Търсим енергичен и позитивен човек с повече опит в отглеждането на деца. Заетостта е от 09.00 до 18.00,понеделник до петък, като ако се наложи бихме искали да можем да разчитаме на вас и допълнително или през Уикенда. Предпочитаме да сте активен шофьор и със собсвен превоз, тъй като в близост няма удобен градски транспорт, а и предвид епидемиологичната обстановка.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   49 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.