Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Младост 2] за 1 дете, начална дата 10.05.2021 - #1045

Търси се Детегледачка за гр. София [Младост 2] за 1 дете, начална дата 10.05.2021 - #1045

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Младост 2 ]
  • Удобен градски транспорт: метростанция Ал. Малинов на 50 метра от блока, автобус 88
  • Публикувана: 13.02.2021
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 6 месеца
  • Начална дата: 10.05.2021
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
Непушач

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Пътуване със семейството Гледане на детето събота вечер за 3-4 часа или през седмицата за 1-2 дни при нужда.

Допълнително описание в свободен текст

  • Здравейте! Бих искала да ангарижам бавачка за няколко часа седмично, например събота/неделя или за някоя вечер през седмицата, за да имам възможност да свърша лични неща. Също така това се отнася и до почивки със семейството, на които детегледачката да ни придружава или да гледа детето у дома за няколко дни. В дългосрочен план, ако си допаднем и разбираме, с удоволствие бих разчитала на бавачката за целодневни грижи за детето ми, което в момента е на ок. 6 месеца.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   За няколко дни
  • Продължителност:   1 часа (Общо)
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.