Nevena

Профилна снимка на Nevena
  • Nevena (детегледачка)

  • Проверен профил
  • Опит 7 години и 6 месеца
  • Оценка 5.0
  • Заплащане 10 лв/час
  • Интервю
  • Обади се
София [ Дианабад ]
40 години
Жена
Магистър

Кратко представяне

I am the perfect match for a family with dynamic business and social life as I:
- can accommodate busy time windows after 19:00h each day of the business week
- have no limitations on how late the parents will come back home and they don't need to fix this in advance
- can dedicate 5-6 hours/day during weekends
- can be hired for the entire weekend
- can travel with the family outside Sofia/abroad
- am very flexible in general

The ideal family for me is one that has some rules set by the parents upon mutual consent. I am very disciplined and strict in following rules so mother and father who constantly contradict with one another on what is wrong and right for their kid/s should not contact me.
My manners and language skills were built in a British University and over my experience as a Flight Attendant (during times when the aviation industry still had some standards), which is why I'm ideally looking for a foreign family to work with.

It would be amazing, if I get contacted by a couple looking for a long term contract, where we can put a general frame of their immediate needs and decide on the rest over time, as we gain trust in each other. My intentions are serious.

Документи

Сертификат за „Първа долекарска помощ”
Имам допълнително обучение за грижа за деца
Свидетелство за съдимост
Медицинско свидетелство
Удостоверение за психично здраве
Шофьорска книжка

Опит с деца

  • до 12 месечни: 6 месеца
  • 1-3 годишни: 1 години
  • 4-6 годишни: 2 години
  • 7-12 годишни: 2 години
  • 12+ годишни: 2 години
Може да се грижи за дете на възраст: няма значение
За колко деца бихте се грижили? няма значение
Допълнителни задължения
Почистване на детската стая, Готвене за детето, Гладене детски дрехи, Хранене, Пазаруване, Разходка, Помощ с домашните

За мен

Любими занимания
Рисуване, Танци
Чужд език:
Гръцки
Любими занимания
Чужд език
В момента уча
Не пуша
Разбирам се с домашни любимци
Начална педагогика

Работа

Бихте ли се отзовали на уговорка с родител в последния момент?
Опит със близнаци
На разположение съм за работа през нощта
Бихте ли се грижили за дете със специални нужди?
Бихте ли гледали дете в чужбина?
Търся си работа

Потвърждения

Изброените методи по които сме потвърдили този профил
Телефон
Email
Интервю
Обади се

Искам да наема Nevena?

Свържи се с нашият бот, който ще ти помогне да направиш правилният избор на детегледачка. Натисни бутона отдолу
Искам да наема

1 Препоръки

Nelly
#1 08 Дек 2019 5

Super organized and very professional with children


Зареди още

Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“.

Съгласявам се
Виж още