Начало Обяви

Търси се Детегледачка за гр. София [Изток]

Кандидатствай
За да кандидатствате по обява, трябва да си довършите профила и да изчакате да бъде активиран

Работни условия

  • Град: София [ Изток ]
  • Удобен градски транспорт: автобус 114, 204, 213, 214, 280, 305, 306, 604, 76, 84; тролей 11, 4, 5, 8
  • Публикувана: 19.06.2019 г.
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 3 и 6
  • Начална дата: 31.07.2019 г.
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне
  • Изтича на: 9.07.2019 г.

Изисквания към бавачката

  • Езици:
  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значене
  • Допълнителни изисквания ?:   Когато детето/ децата са болни, т.е. от 8:00 до 18:30-19:00. Когато децата са на ДГ/училище, ангажиментът ще е полудневен, т.е. взимане на големият ни син от училище и помощ с учебния материал. Медицински и/или педагогически профил е предимство
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения ?:   При разболяване, в началото ги поемам аз, докато се стабилизират, а след това ги гледате вкъщи, което обикновено е до 5-7 дни. Предимство е ако имате възможност да оставате с децата инцидентно вечер и/или уикенд, възнаграждението ще е допълнително.
Помощ с домашните
Разходки
Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Абонаментно
  • Продължителност:   55 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
Понеделник
5:00
16:00
Вторник
5:00
16:00
Сряда
5:00
16:00
Четвъртък
5:00
16:00
Петък
5:00
16:00
Събота
Неработен ден
Неделя

Добре
Виж още