Начало Обяви

Търси се Детегледачка за гр. София [Овча Купел 1]

Кандидатствай
За да кандидатствате по обява, трябва да си довършите профила и да изчакате да бъде активиран

Работни условия

  • Град: София [ Овча Купел 1 ]
  • Удобен градски транспорт: 73,102,11,60,111(скоро и метро)
  • Публикувана: 6.08.2019 г.
  • Брой деца: 1
  • Възраст на децата: 9 месеца
  • Начална дата: 25.08.2019 г.
  • Заплащане на час ( в лв. ): 7-10
  • Изтича на: 25.08.2019 г.

Изисквания към бавачката

  • Езици:
  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Възрастна и опитна
  • Допълнителни изисквания ?:   С предимство ще са кандидати запознати с метода Монтесори,познания за оказване на първа помощ,не пушачи.Съобразяващи се с графика на детето,не повишаващи тон,с подход към детето
Опит като Педагог
Опит с новородени
Непушач
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения ?:   Посочените задължения подлежат на коментар и договорка,това определя и заплащането.Под готвене на дете се има впредвид приготвяне на закуска и следобедна закуска.
Почистване на детската стая
Приспиване на детето
Смяна на пелени
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Стерилизиране на посуда
Разходки
Домакински задължения
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Готвене за детето
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Абонаментно
  • Продължителност:   30 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
Понеделник
Неработен ден
Вторник
Сряда
04:30
14:30
Четвъртък
04:30
14:30
Петък
04:30
14:30
Събота
Неделя

Добре
Виж още